اجاره انواع خودرو لوکس

پورشه تایکان در اجاره خودرو

جدیدترین مدل شرکت پورشه تایکان در سمینار خودرو سازان شهر فرانکفورت آلمان معرفی و پرده برداری از این مدل برقی شد و هم اکنون بعد از مدتی ما میتوانیم آن را در حوزه اجاره خودرو برای کرایه به مشتریان گرامی داشته باشیم.

اولین مدل سمپل پورشه تایکان که در پشت آن بسته باطری هشتاد کیلووات ساعتی و موتورهای برقی که به اسب بخار همراه خواهد بود. مدل قیمت بالاتر از تایکان که معروف به کررا است از باطی و اسب بخار بالاتر بهره میبرد و سیستمی که دارد تمامی چرخ های آن متحرک است. قیمت بالاتر از این دو مدل به نام تایکان توربو است که میتواند در ده ثانیه هزار نیوتن متر گشتاورد داشته باشد که تا سال آیند در اجاره خودرو اتو استایل از این مدل بهره مند شوید.

این مدل پورشه ارزان ترین آن ها از قیمت نود هزار دلار شروع میشه مدل قوی تر از آن به قیمت پایه صد هزار دلار روانه بازار شدو قوی ترین مدل پورشه تایکان توربو نام دارد که با قیمتی حدود صدوپنجاه هزار دلار وارد بازار میشود.
مدل توربو پورشه برند آلمانی سرعتی خودو پانصد کیلومتر خواهد داشت که فوق العاده به نظر میاید و جعبه دنده آن دو سرعته میباشد. مدیران و کارشناسان پورشه میگویند کسانی که پشت فرمان این خودروها مینشینند میتوانند با مدل برقی این حودرو به ماکسیمم سرعت دویست و شصت کیولمتر برسند.

اجاره ماشین پورشه در اتو استایل

اجاره ماشین انواع مدل پورشه در وب سایت اجاره خودرو اتو استایل کماکان برای شما مشتریان گرامی در دسترس است و میتوانین نیاز خود را برای تهیه این خودرو و برند لاکچری بدون نیاز به چک و سفته فراهم کنین.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *