کرایه اتومیبل مینی

اجاره خودرو های مینی

208خودرویی در کلاس مینی به حساب می آید و رد پای اسپرت در این خودرو دیده می شود  که در سال 2012 و در نمایشگاه ژنو توسط شرکت پژو رونمایی شد.

این خودرو دارای دو نسخه ی 3 درب و 5 درب تولید شده و از پیشرانه های متنوع دیزلی و بنزینی برخوردار است.

پلتفرم پژو 208 110کیلوگرم از پژو 207 سبک تر است و نسبت به نسل قبلی خود فضای بیشتری برای سرنشینان دارد.

پژو تمام تلاش خود را در توسعه و تبلیغات ۲۰۸ به کار گرفته تا بتواند هاچبک خود را به محبوبیت و آمار فروش مشابهی با ۲۰۶ برساند.

توان تولید این پیشرانه‌ها در ضعیف‌ترین نسخه ۸۲ اسب‌ بخار و در قوی‌ترین نسخه ۲۰۸ اسب‌ بخار است؛ با توجه به وزن کم این خودرو که بین ۹۷۵ الی ۱۲۱۵ کیلوگرم است، حتی ضعیف‌ترین پیشرانه نیز می‌تواند توان کافی برای به حرکت درآوردن این هاچبک مینی داشته باشد .

پژو 208 دارای گیربکس دستی و اتوماتیک است جعبه دنده های این خودرو از نوع 5 و 6 سرعته هستند که با توجه به انواع پیشرانه ها قابل تغییر و انتخاب است.

این خودرو خودرویی کوچک شهری و مینی است و ابعاد آن در طول ۳.۹۶، در عرض ۱.۷۴ و ارتفاع ۱.۴۶ متر است.

افزایش ۵ سانتی‌متری در پژو 208  در بخش قسمت  پای سرنشینان عقب نسبت به پژو ۲۰۷ هستیم.

به این  ترتیب یکی از بزرگ‌ترین مشکلات پژو ۲۰۶ و ۲۰۷ عدم وجود فضای کافی برای سرنشینان عقب است این مشکل در 208 حل شده است .

مصرف سوخت پیشرانه ی این خودرو با جعبه دنده ی اتومات 5 سرعته به میزان چشمگیری کاهش یافته است .

تنها تفاوت این پیشرانه، اضافه شدن توربوشارژر است که باعث افزایش توان خروجی آن شده است.

در توان خروجی این خودرو شاهد افزایش ۲۷ اسب‌ بخاری، به رقم ۱۰۹ اسب‌ بخار رسیده است و گشتاور تولیدی آن ۲۰۵ نیوتن‌متر است.

این نسخه ی خودرو جزو قوی ترین نمونه های 208 به حساب می آیند.

پیشرانه‌ی تنظیم شده روی این خودرو ۱۶۰۰ سی‌سی، ۴ سیلندر و مجهز به توربوشارژر است و نحوه‌ی آرایش سیلندرها به شکل خطی است.

قدرت خروجی این خودرو 165 اسب بخار است .

نسخه این خودرو  با جعبه دنده‌ی ۶ سرعته‌ی اتومات، به ۷.۴ ثانیه زمان احتیاج  دارد تا از حالت ایست به سرعت ۱۰۰ کیلومتر بر ساعت برسد.

وزن این خودرو 1160 کیلوگرم است که  امکانات زیادی را در هاچپک خود به کار برده است پیشرانه این خودرو قادر به تولید توان بالایی معادل 208 اسب بخار و گشتاوردی معادل با 300 نیوتن متر است که با حساب سرانگشتی این خودرو سنگین ترین نسخه های این هاچپک است.

جعبه دنده متصل به این پیشرانه از نوع 6 سرعته دستی است .

مصرف این خودرو در شهر و بزرگراه ها متفاوت است. در شهر مصرف سوخت برابر 7 لیتر و در بزرگراه  4.5 لیتر و5.4 لیتر به ازای هر100 کیلومتر در سیکل ترکیبی است . مخزن سوخت 208 دارای 50 لیتر ظرفیت است و با هر یکبار پر کردن باک حداقل 710 کیلومتر را میتواند طی کند.

208 هیچ کم و کسری برای ماشین ایده آل بودن را ندارد آیتم های این خودرو شامل تهویه خودکار دوگانه برف پاک کن خودکار ترمز خودکار کمک پارک دوربین دید عقب و نمایشگر 7 اینچی همراه با مسیریاب آینه عقب الکتروکرومیک و آینه های جانبی تاشوی برقی همگی در 208 قابل سفارش هستند. دیگر آیتم هایی که میتوان به آن اشاره کرد ایموبلایزر سنسور فشار باد تایر ها کروز کنترل چهار اسپیکر دماسنج نشانگر دنده و کامپیوتر مسافرتی هستند که به صورت استاندارد در 208 ارائه داده میشود .

آیتم های سفارشی برای اجاره خودرو در نظر گرفته شده است که شامل سیستم درخواست کمک های اظطراری غربیلک و دسته دنده چرم خروجی اگزوز دوتایی چراغ جلوی خودکار چراغ مه شکن تطبیقی و گرم کن صندلی است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *