اجاره ماشین در تهران

اجاره خودرو در تهران

اجاره خودرو در تهران برای ما به یک کار مهم تبدیل شده و سعی می کنیم همیشه ناوگان خودرویی خود را با انواع برند های خودرو تکمیل کنیم.

تهران کلان شهر مدرن ایران، پایتخت مردمان فعال و نوآور با بیشترین تاثیر در سیاست های کشور و گذشته ای پر از افتخار

اجاره خودرو در تهران
اجاره خودرو در تهران

اگر بگویم رانندگی در این شهر یک حس و حال دیگر دارد ، بی راه نگفتیم ، تقریبا همه افرادی که در جاده ها و بزرگراه های تهران رانندگی کردند متوجه کیفیت بالا و حس مدرنیته آن شده اند.

تهران به علت مهاجر پذیر بودن و میزبان تعداد بالایی از هم میهنان از سرایر ایران عزیز باعث شده به قطب تجارت تبدیل شود، در این بین نیاز به وسیله نقلیه جهت رفت آمد حیاتی به نظر میرسد.

بسیاری از افرادی که به تهران مسافرت می کنند معمولا برای تجارت سفر می کنند، چه بهتر که یک خودرو مدرن و با کیفیت را برای مدت اقامت در اختیار داشته باشند و از آن لذت ببرند.

از موارد مهم در انتخاب و اجاره ماشین قیمت آن است که در ادامه مطلب به آن می پردازیم.

تعداد روزهای اجاره ماشین در تهران

یکی از مواردی که در اجاره خودرو در تهران و یا اجاره خودرو به طور کلی تاثیر می گذارد تعداد روزهای اجاره می باشد.

بدین معنی که غیر از مدل خودرو قیمت اجاره با توجه به تعداد روزها نیز تغییر پیدا می کند.

یعنی طبیعتا برای روزهای بیشتر باید انتظار اجاره بیشتر و برای روزهای کمتر انتظار اجاره کمتری را باید داشته باشید.

یعنی شما می توانید از موسسات یا سامانه های معتبر نسبت به اجاره خودرو در تهران یا هر یک از شهرهای بزرگ دیگر کشور اقدام نمایید و در قبال آن با توجه به تعداد روزهای مورد استفاده مبلغ معینی را بپردازید.

به عنوان مثال این قیمت ها با توجه به مدل و تعداد روزها می تواند از بازه مبالغی در حدود 200 هزار تومان در روز  تا حدود 1500000 تومان در روز شروع شده و در صورت استفاده از خودرو و اجاره خودرو در تهران به صورت ماهانه مبالغی از 12000000 تا 30000000 تومان را می توان در نظر گرفت که در واقع این مبلغ با توجه به شرایط روز متغیر بوده و می تواند طی توافقات طرفین کاهش یا افزایش پیدا کند.

برند خودرو

مورد دیگری که می تواند بر قیمت اجاره خودرو در تهران و به تبع آن اجاره ماشین به طور کلی موثر واقع شود برند خودروی مورد نظر در تهران می باشد و اجاره ماشین های لوکس قطعا متفاوت هستند.

به عنوان مثال زمانی که شما قصد اجاره مرسدس بنز را دارید و از برند معتبری مانند مرسدس بنز برای مجالس رسمی یا حتی به عنوان اجاره ماشین های لوکس برای عروسی و سایر موارد مشابه استفاده کنید باید مبالغ بیشتری در مقایسه با سایر خودروهای موجود بپردازید.

اجاره خودرو بنز در تهران
اجاره خودرو بنز در تهران

طبیعتا برخی از برندهای نا آشنا هزینه کمتری در مقایسه با سایر برندها برای اجاره گیرنده در پی داشته که شامل بخشی از برندهای داخلی و یا خارجی در بازار می باشد.

البته همانطور که اشاره شد شرایط موجود برای رنت خودرو با توجه به برند و مدل خودرو نیز متغیر است و از ثبات چندانی برخوردار نمی باشد.

با این همه می توان گفت که برخی افراد به هنگام مسافرت به کلانشهرها بیشتر تمایل دارند تا از روش اجاره ماشین در تهران یا سایر شهرهای بزرگ استفاده کنند و حتما یکی از ملاک هایشان برای اجاره ماشین برند و مدل خودرو می باشد.

اجاره خودرو در تهران بدون راننده

یکی دیگر از روش هایی که تاثیر مستقیمی بر قیمت اجاره خودرو در تهران و سایر شهرهای کشور دارد اجاره خودرو بدون راننده و یا اجاره خودرو با راننده می باشد.

در شرایطی که شما خودرو مورد استفاده را با راننده درخواست کنید می توانید قیمت کمتری در مقایسه با شرایط کرایه خودرو با راننده بپردازید.

البته اغلب مشتریان که می خواهند نسبت به اجاره ماشین در تهران بپردازند تمایل دارند تا از شرایط اجاره خودرو بدون راننده استفاده کنند.

شاید آزادی عمل بیشتر در این زمینه موجب می شود تا فرد بتواند با فراغ خاطر بیشتری به رانندگی بپردازد.

هر چند اجاره اتومبیل با راننده نیز یک راه بسیار مناسب برای کسانی است که از نظر آشنایی با برخی مناطق دچار مشکل بوده یا نمی توانند از سایر امکانات موجود به نحو مطلوبی بهره بگیرند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *