Porsche Macan

اجاره 10 ساعته 900,000 تومان

شرایط اجاره خودرو

قیمت اجاره پورشه ماکان

مبلغ اجاره روزانه: 2,500,000 تومان

مبلغ اجاره هفتگی: 16,100,000 تومان

مبلغ اجاره ماهانه: 60,000,000 تومان

 


رنگ های موجود :   


قیمت اعلام شده بسته به موارد زیر قابل تغییر است:
1-مدت زمانی که قصد اجاره دارید
2-تاریخ شروع و پایان اجاره
3-مدل خودرو
برای کسب اطلاعات بیشتر بخش قوانین و مقررات را مطالعه فرمایید.

توضیحات خودرو

پورشه ماکان را می‌توان خودرویی با نمای ظاهری عالی برشمرد. چهره ماکان را در واقع حد وسط و میانگینی از کاین و سری ۹۱۱ می باشد. در حقیقت چهارچوب کلی خودرو به کاین شبیه است ولی در جزییات طراحی اثر گذاری سری معروف ۹۱۱ هم دیده می شود، البته اشتراک پلت فرم این مدل با آئودی Q۵ مسلماً محدودیت هایی را برای طراحان پورشه در پی داشته اما ماحصل کار به شکل عجیبی اسپرت و جذاب از آب در آمده و همان حس دلنشین مواجه با ۹۱۱ را در ارتفاعی بیشتر به بیننده هدیه می کند.

در داخل کابین، ماکان از همان زبان طراحی برادران بزرگ‌تر خود یعنی پانامرا و کاین سود می‌برد. در روزگاری که بنز و ب‌ام‌و سعی دارند تمام تنظیمات داخلی را به ترتیب به سیستم‌های اینفوتینمنت command و iDrive بسپارند، پورشه در مدل ماکان برای هر عملی کلید مخصوص آن را کار گذاشته است. تعداد نزدیک به ۳۰ کلید روی کنسول میانی و در اطراف و کناره‌ها به انجام وظیفه می‌پردازند.

تمام مدل‌های پورشه ماکان به طور استاندارد از یک مانیتور مرکزی ۷ اینچی لمسی به همراه سیستم ناوبری بهره می‌برند. سیستم صوتی استاندارد این خودرو هم ساخت Bose و بسیار قوی است و در همکاری با ۱۴ عدد اسپیکر، ۵۴۵ وات صدای خروجی را داخل کابین پخش می‌کند. فرمان همانند تمام محصولات دیگر پورشه آنچنان جذابیت و زیبایی فوق العاده ای دارد که برای در دست گرفتنش لحظه شماری می کنید. سوئیچ یا دکمه استارت همانند تمام پورشه های دیگر بر اساس سنت مسابقه ای این کمپانی در سمت چپ فرمان قرار گرفته است و مرکزیت دور موتور در مجموعه پشت آمپر، پیشینه مسابقه ای و اسپرت ماکان رابه راننده یادآور می شود.

از نظر فضای داخلی هم این ماشین جای پای زیادی ندارد ولی طوری نیست که در آن احساس راحتی نکنید. صندلی‌های عقب هم اگر برای بزرگ‌سالان چندان جادار نباشد در عوض برای کودکان جایی بسیار دنج و راحت است. مسافرت کردن با این ماشین با وجود سواری راحت و سقف پانوراما بسیار خوشایند است.

 

هیچ دیدگاهی برای این مطلب درج نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که دیدگاهی در این مطلب وارد می کنید.