Sonata YF

اجاره 10 ساعته 200,000 تومان

شرایط اجاره خودرو

اجاره روزانه بدون راننده : ۳۳۰٫۰۰۰ تومان

اجاره 10 ساعته با راننده : ۲۰۰٫۰۰۰ تومان

قیمت هر کیلومتر اضافه : ۲۰۰۰ تومان

ترانسفر یک طرفه به فرودگاه: ۱۷۵٫۰۰۰ تومان


رنگ های موجود :   


قیمت اعلام شده بسته به موارد زیر قابل تغییر است:
1-مدت زمانی که قصد اجاره دارید
2-تاریخ شروع و پایان اجاره
3-مدل خودرو
برای کسب اطلاعات بیشتر بخش قوانین و مقررات را مطالعه فرمایید.

توضیحات خودرو

شما با اجاره خودرو هیوندا سوناتا وای اف ، به هرآنچه که لایقش هستید خواهید رسید. هیوندای تاکید دارد خودرو هیوندای سوناتا وای اف برای نهایت ارتباط با انسان طراحی شده است و اصول آرگونومی به صورت کامل در آن رعایت شده است. به همین علت برای آرگونومی فضای داخلی عبارت Human Machine Interface  به معنای رابط ماشین انسان را برای آن به کار برده است. ضمن آنکه همزمان  برای این خودرو از به روزترین امکانات نیز استفاده کرده است.

هیوندای برای نسختین بار روی سوناتا وای اف از سیستم کمک ها ASD استفاده کرده است، این کمک ها با توجه به شرایط و سرعت خودرو ، خود را تطبیق می دهند ، این سیستم برای اولین بار در محصولات هیوندای بر روی جنسیس قرار گرفت.

با استفاده از کلید Driving Mode  راننده می تواند بین سه حالت اسپورت ، عادی و اقتصادی یکی را انتخاب کند. در نتیجه سوناتا وای اف با توجه به انتخاب راننده نحوه تعویض دنده وفرمان دهی را تغییر خواهد داد.

همانند نسل پیشین یک گیربکس 6 سرعته با قابلیت تعویض دنده دستی و پدال شیفتر پشت فرمان در نظر گرفته شده است.

صندلی های عقب سوناتا به گرمکن صندلی مجهز هستند و صندلی سرنشین جلو در 4 حالت قابل تغییر است.

برای ایمن تر شدن هیوندا سوناتا yf ، هیوندای مدعی است بدنه سوناتا وای اف را تا 30 درصد ایمن تر از نسل قبل کرده است. ضمن آنکه خودرو به 7 ایربگ از جمله ایربگ زانویی مجهز شده است.

 از طرفی هیوندا سوناتا وای اف مجهز به سیستم هایی شده که پیش از این مختص خودروهای لوکس و گران قیمت بازار بود، ازجمله سیستم کروز کنترل هوشمند با قابلیت توقف ، سیستم هشدار به راننده برای رسیدن به مانع ، سیستم هشدار نقطه کور آینه ، سیستم کمکی پارک  و  سیستم هشدار خروج از خط.  تمامی اینها در کنار امکانات رفاهی کاملی از جمله سقف شیشه ای، سیستم مانیتور راه بری 8 اینچی، رینگ ها 17 و 18 اینچی، صندلی های تمام چرم .

جهت اجاره خودرو های لوکس و تشریفاتی با اتواستایل تماس حاصل نمایید.

 

 

هیچ دیدگاهی برای این مطلب درج نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که دیدگاهی در این مطلب وارد می کنید.


جهت رزرو و کرایه خودرو با شماره تلفن های زیر تماس حاصل نمایید

09199495065