Toyota Haice

اجاره 10 ساعته 350,000 تومان

شرایط اجاره خودرو

کرایه خودرو تویوتا ون هایس به صورت 10 ساعته مبلغ 350 هزار تومان و هزینه ترانسفر یکطرفه به فرودگاه امام خمینی (ره) مبلغ 200 هزار تومان خواهد بود. جهت رزرو و کرایه خودرو ون هایس به صورت روزانه با شماره تلفن های مندرج در سایت تماس بگیرید. قیمت اجاره روزانه با راننده 500 هزار تومان می باشد.


رنگ های موجود :   


قیمت اعلام شده بسته به موارد زیر قابل تغییر است:
1-مدت زمانی که قصد اجاره دارید
2-تاریخ شروع و پایان اجاره
3-مدل خودرو
برای کسب اطلاعات بیشتر بخش قوانین و مقررات را مطالعه فرمایید.

توضیحات خودرو

تویوتا هایس در گروه خودروهای ون قرار گرفته است و به صورت مدل سقف کوتاه و بلند در کشورهای جهان  عرضه می گردد. این خودرو با تمام شرایطش و  طراحی و امکانات مناسب که فرا گرفته است از قابلیت های ویژه ای جهت حمل مسافر و بار را دارد. تویوتا هایس جزء پرفروشترین خودروهای ون در خاورمیانه می باشد.

اتو استایل با در نظر گرفتن شرایط ترانسفرهای گروهی و برگزاری تورهای گروهی ، برای این دسته ها اجاره خودرو تویوتا هایس را پیشنهاد می کند. این خودرو با امکانات مناسب خود می تواند بهترین انتخاب برای یک سفر گروهی و یا حمل مسافرین از مبدا به مقصد باشد.

جهت اجاره خودرو تویوتا هایس می توانید از طریق فرم بالا درخواست خود را ارسال کنید. همچنین برای اجاره خودرو تویوتا هایس می توانید با شماره تلفن های مندرج در سایت تماس حاصل نمایید. برای دیدن دیگر خودروهای گروهی بر روی لینک اجاره خودرو گروهی کلیک کنید.

 

هیچ دیدگاهی برای این مطلب درج نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که دیدگاهی در این مطلب وارد می کنید.