اجاره خودرو در کرج

اجاره خودرو در کرج

۱۳۹۵/۰۳/۱۹اجاره خودرو
اجاره خودرو در کرج

کرج یکی از شهرهای بزرگ ایران و همچنین مرکز استان البرز است که به ایران کوچک معروف می باشد. خدمات اجاره خودرو در کرج را با توجه به نیاز شهر به تشریفات و خدمات اجاره ماشین را شروع کردیم و امیدواریم شما همراهان گرامی در این خصوص مارا یاری بفرمایید. کرج بعد از پایتخت بزرگترین شهر مهاجرپذیر کشور است که با توجه به رویکرد گردشگری در این روزها  قرار است به یکی از قطبهای خوب گردشگری در کشور تبدیل شود. شهر کرج با پتانسیل بالای خود از نظر جذب سرمایه گذار خارجی این روزها مورد توجه کلیه سرمایه گذاران داخلی و خارجی قرار گرفته است.

مجموعه اتو استایل افتخار دارد خدمات اجاره خودرو را در شهر کرج به صورت ویژه ارائه دهد. اگر ساکن استان البرز هستید می توانید براحتی از خدمات اجاره خودرو اتو استایل استفاده کنید. خدمات اصلی موسسه کرایه خودرو اتو استایل شامل اجاره ماشین عروس ، اجاره خودرو های تشریفاتی ، اجاره خودور های اسپورت و اجاره خودرو های گروهی است.

کرایه ماشین در کرج

برای استفاده از خدمات اجاره خودرو در کرج می توانید لیست قیمت های خودرو های اجاره ای را مشاهده نموده و پس از انتخاب جهت رزرو آنها با ما تماس بگیرید. اتو استایل موسسه ای معتبر در ارتباط با خدمات اجاره خودرو با راننده و بدون راننده است. شما می توانید خودروی مورد نظر خود را از سایت انتخاب کرده و جهت اجاره خودرو با ما تماس بگیرید. برای دیدن لیست خودروهای اجاره ای کلیک کنید.

پس از انتخاب خودرو وارد صفحه مشخصات خودرو شوید تا تصاویر و توضیحات مربوط به هر کدام از خودروها و نحوه ی اجاره ی آنها را ملاحظه فرمایید. هموطنان کرجی و ساکن استان البرز برای کرایه ماشین در کرج می توانند ازین پس با شماره تلفن های مندرج در سایت تماس بگیرند و از خدمات ارزنده موسسه اجاره خودرو اتو استایل در کرج استفاده کنند. در هر کجای شهر کرج و یا استان البرز که باشید می توانید با تماس با ما خودروی مورد نظر خود را سفارش دهید و در روز مقرر درب منزل تحویل بگیرید. اتو استایل اولین موسسه معتبر در کرج در امر اجاره خودروهای لوکس و نیمه لوکس در خدمت کلیه شهروندان گرامی است.

شرایط اجاره خودرو اتو استایل در کرج

موسسه اتو استایل سعی دارد بهترین و راحترین شرایط را برای اجاره خودرو در کرج ایجاد نماید. اما به دلیل عدم ایجاد مشکل و ایجاد ارتباط و اطمینان دو طرفه مدارک و شرایط زیر از اجاره کننده خودرو درخواست می شود:

  • یک فقره چک به میزان قیمت خودرو
  • وجه نقد به میزان یک میلیون تومان برای پرداخت جریمه احتمالی
  • کپی سند و یا اجاره نامه به نام اجاره کننده

البته لازم به ذکر است مدارک و شرایط فوق فقط برای افرادی است که قصد استفاده از خدمات اجاره خودرو بدون راننده را دارند. در خدمات اجاره خودرو با راننده هیچ مدرکی از شما گرفته نمی شود و تمامی مسئولیت ها بر عهده راننده است.

اخبار مرتبط