اخبار خودرو

همواره داشتن اطلاعات جامع از خودرو و کلاس های خودروها می تواند جذابیت سایت را بیشتر کند. اتو استایل با هدف ارتقای سطح دانش کاربران خود اقدام به راه اندازی بخش اخبار خودرو خود کرده است.

در بخش اخبار خودرو اتو استایل شما با آخرین اخبار خودرو، اخبار اجاره خودرو، اخبار لیزینگ خودرو، خودروهای داخلی، خودروهای خارجی، بورس خودرو و... آشنا خواهید شد.

همچنین می توانید از آخرین رویدادها و نمایشگاه های خودرو و صنعت خودرو آشنا شوید. با بخش اخبار اتو استایل همراه باشید و برای اطلاع از آخرین اخبار خودرو در بخش خبرنامه در انتهای همین صفحه عضو شوید.

رونمایی خودرو جدید سایپا

رونمایی خودرو جدید سایپا

خودرو جدید سایپا

رونمایی خودروی جدید سایپا


جدیدترین محصول خودروسازی سایپا  با نام تجاری کوییک توسط علی لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی و محمدرضا نعمت زاده وزیر صنعت، معدن و تجارت رونمایی شد.
این خودرو هاچ بک بوده و از گیربکس اتوماتیک بهره می گیرد. قیمتش در حدود 30 تا 3...

توضیحات بیشتر
تاریخچه مازراتی

تاریخچه مازراتی

تاریخچه مازراتی

همه چیز در مورد مازراتی


برادران مازراتی در  Vogheraاز توابع بولونیا بدنیا آمده اند.هفت برادر هستند ، پدر این هفت پسر Rodolfo Maserati   یک راننده لوکوموتیو و مادرشان بنام Carolina Rosi بود . بزرگترین برادر کارلو نام داشت ، در سال 1881 بدنیا آمد و پس از او بیندو وآلفیری ...

توضیحات بیشتر
پرطرفدارترین خودروها2

پرطرفدارترین خودروها2

پرطرفدارترین خودرو

پرطرفدار ترین خودرو سال 2

دنیای ماشین ها بسیار جذاب و هیجان انگیز است. مخصوصا برای  پسرها که در این حوزه بسیار فعال هستند و دائم پیگیر اخبار و مشخصات خودروهای تازه ای هستند که وارد بازار می شوند. برندهای بزرگ همیشه در رقابت شانه‌به‌شانه با هم هستند وهرچند...

توضیحات بیشتر
پرطرفدار ترین خودرو سال

پرطرفدار ترین خودرو سال

پرطرفدار ترین خودرو

بهترین خودروی سبز سال شورلت بولت

شورلت با مدل تمام برقی خود سر و صدای زیادی به پا کرد و توانست دربیشتر لیست ها حضور پیدا کند. شورلت بولت را می توانیم اولین خودروی تولید انبوه برقی با قیمت پایین و کاربرد بالا بنامیم.

در واقع پس از مدل S باید ...

توضیحات بیشتر