اخبار خودرو

همواره داشتن اطلاعات جامع از خودرو و کلاس های خودروها می تواند جذابیت سایت را بیشتر کند. اتو استایل با هدف ارتقای سطح دانش کاربران خود اقدام به راه اندازی بخش اخبار خودرو خود کرده است.

در بخش اخبار خودرو اتو استایل شما با آخرین اخبار خودرو، اخبار اجاره خودرو، اخبار لیزینگ خودرو، خودروهای داخلی، خودروهای خارجی، بورس خودرو و... آشنا خواهید شد.

همچنین می توانید از آخرین رویدادها و نمایشگاه های خودرو و صنعت خودرو آشنا شوید. با بخش اخبار اتو استایل همراه باشید و برای اطلاع از آخرین اخبار خودرو در بخش خبرنامه در انتهای همین صفحه عضو شوید.

نکات مهم در کرایه خودرو

نکات مهم در کرایه خودرو

نکات اجاره خودرو نکات مهم در کرایه خودرو نکات کرایه ماشین

یکی از خدماتی که این روزها در پایتخت و شهر های توریستی ایران بسیار شاهد آن هستیم و باب شده است ، خدمات اجاره اتومبیل می باشد. در این میان شرکت ها و نمایشگاه هایی در این زمینه دست به کار شد و خدماتی محدود یا گسترده در این خصوص ارائه می دهند.

حال سو...

توضیحات بیشتر
درباره نیسان رونیز

درباره نیسان رونیز

نیسان رونیز

ماشینی که جانشین خلف نیسان پاترول در بازار ایران شده، از سال 1382  به وسیله شرکت گروه پارس خودرو وارد بازار شده است. این خودرو اولین نسل از نیسان زترا XTERRA به حساب می آید که به صورت اختصاصی برای دو بازار چین و ایران فرستاده شده است.

درباره...

توضیحات بیشتر
رونمایی خودرو جدید سایپا

رونمایی خودرو جدید سایپا

خودرو جدید سایپا

رونمایی خودروی جدید سایپا


جدیدترین محصول خودروسازی سایپا  با نام تجاری کوییک توسط علی لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی و محمدرضا نعمت زاده وزیر صنعت، معدن و تجارت رونمایی شد.
این خودرو هاچ بک بوده و از گیربکس اتوماتیک بهره می گیرد. قیمتش در حدود 30 تا 3...

توضیحات بیشتر
تاریخچه مازراتی

تاریخچه مازراتی

تاریخچه مازراتی

همه چیز در مورد مازراتی


برادران مازراتی در  Vogheraاز توابع بولونیا بدنیا آمده اند.هفت برادر هستند ، پدر این هفت پسر Rodolfo Maserati   یک راننده لوکوموتیو و مادرشان بنام Carolina Rosi بود . بزرگترین برادر کارلو نام داشت ، در سال 1881 بدنیا آمد و پس از او بیندو وآلفیری ...

توضیحات بیشتر